ReverseCraft
Info
Seria ReverseCraft niestety nie będzie już kontynuowana (wyjaśnienie), ale nagrywam/publikuje teraz inne serie videotutoriali (również o sprawach niskopoziomowych, w tym np. kurs assembly) w trochę innej formie. Są dostępne na moim kanale na Youtube. Zachęcam do rzucenia okiem :)

Wszystkie epsy ReverseCraft są również dostępne via Youtube: http://www.youtube.com/user/GynvaelColdwind (playlisty ReverseCraft (PL) oraz ReverseCraft Asm (PL).
Video Details
ReverseCraft #1 - Pilot

Czas trwania:
Część 1: 32 minuty (opublikowana 2009-04-22)
Część 2: 37 minut (opublikowana 2009-04-24)
Część 3: 43 minuty (opublikowana 2009-04-29)

Opis:
Pierwszy odcinek kursu, podzielony na trzy części (z uwagi na długość trwania). Przedstawiam w nim na przykładzie "o co chodzi w RE", ma on na celu przedstawienie osobom zainteresowanym ogólnego obrazu RE - na szczegółach skupią się kolejne odcinki.
Z uwagi na użytą rozdzielczość (800x600) i czas trwania poszczególnych częsci, nie było możliwe umieszczenie na serwisach streamujących video, więc niestety osoby zainteresowane będą musiały pobrać części na dysk przed obejrzeniem (kolejne odcinki będą odpowiednio dostosowane tak aby umożliwić oglądanie online).

Linki do video:

Materiały:

Użyte narzędzia:

Inne linki:
Video Tutorials RSS
ReverseCraft:
Legal stuff
ReverseCraft project (c) 2009 gynvael.coldwind//vx
Video tutoriale dostępne są na licencji Creative Commons BY-NC-ND

cat